0

Słuchawki

ONIKUMA X15 PRO - słuchawki gamingowe

ONIKUMA X15 PRO - słuchawki gamingowe
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 139,00 PLN
Producent: MUSIC EXPRESS
Model: 6972470561340
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
⭐ Słuchawki gamingowe z mikrofonem
Onikuma X15 Pro to wyjątkowe, bardzo wygodne słuchawki gamingowe dla graczy z mikrofonem na wysięgniku, poręcznym sterownikiem głośności i przełącznikiem wyciszenia. Ich atrakcyjny wygląd gwarantuje efektowne podświetlenie LED. Słuchawki te znajdują szerokie zastosowanie – przeznaczone są do komputera, laptopa, rozgrywek sieciowych, gry na konsolach X-Box, PlayStation, a także do prowadzenia rozmów online i słuchania muzyki ✅.
 
W zestawie:
słuchawki gamingowe Onikuma X15 Pro
zintegrowany przewód USB i mini-jack TRS (3,5 mm)
adapter (przejściówka) z mini-jack TRS (3,5 mm) na 2x mini-jack TRS (3,5 mm)
instrukcja obsługi (PL/EN)
                                              
 
⭐ Słuchawki do komputera i innych urządzeń audio-wideo
Onikuma X15 Pro są kompatybilne z większością nowoczesnych urządzeń audio-wideo dostępnych obecnie na rynku. To doskonałe słuchawki gamingowe nie tylko do komputera lub laptopa, ale także notebooka, chromebooka oraz konsoli do gier typu X-Box lub PlayStation, a nawet tabletu czy smartfona ✅. Słuchawki te są również efektownie podświetlane za pomocą bardzo wydajnych diod LED zamontowanych w nausznicach, które świecą w palecie kolorów RGB, tworząc niesamowite wrażenie wizualne. Jest to również sposób na zwiększenie widoczności słuchawek, nawet podczas ich używania w ciemnych pomieszczeniach.
 
 
 
⭐ Efektywna rozgrywka dzięki wysokiej jakości dźwięku
Jakość dźwięku to jedna z najważniejszych cech słuchawek, dlatego Onikuma X15 Pro zostały wyposażone w profesjonalne, 50-milimetrowe przetworniki o wysokim zakresie dynamiki i szerokim paśmie przenoszenia ✅. To sprawia, że brzmienie tonów wysokich i średnich jest bardzo wysokiej jakości, a dźwięki basowe są dobrze słyszalne nawet w najniższych rejestrach. Dzięki temu w grze szczegółowo słychać wszystkie detale dźwiękowe i efekty, co podnosi jakość każdej rozgrywki i przede wszystkim – efektywność gracza, zwiększając szansę na wygraną. Na uwagę zasługuje również nowoczesny system redukcji szumów, czuły mikrofon oraz zintegrowany przełącznik wyciszenia. Niska impedancja przetworników pozwala na użytkowanie sprzętu bez potrzeby stosowania dodatkowego wzmacniacza słuchawkowego.
 
                                                            
 
⭐ Wysoki komfort słuchania nawet przez wiele godzin
Podczas dłuższych rozgrywek bardzo ważna jest ergonomia i komfort użytkowania słuchawek, dlatego Onikuma X15 Pro zostały wyposażone w wygodne i miękkie nausznice, które nie powodują nadmiernego ucisku i zmęczenia nawet po kilku godzinach spędzonych przed komputerem. Zamknięta konstrukcja czasz doskonale izoluje od dźwięków pochodzących z otoczenia, przez co niepotrzebne jest nadmierne zwiększanie poziomu głośności, co mogłoby spowodować zmęczenie słuchu ✅. Pałąk jest bardzo elastyczny, dzięki czemu słuchawki idealnie układają się na głowie. Mikrofon na elastycznej „gęsiej szyjce” doskonale zbiera głos, a po skończonej grze całe ramię mikrofonowe możemy wygiąć, aby słuchawki można było łatwo zdjąć i odłożyć. Dodatkową zaletą tego zestawu słuchawkowego jest długi przewód audio, który pozwala na swobodne ruchy podczas rozgrywki.
 
 
 
⭐ Onikuma X15 Pro – wysoka jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny
Dzięki doskonałym przetwornikom dźwięku, szerokiemu pasmu przenoszenia, wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, a jednocześnie zachowaniu konkurencyjnej ceny, słuchawki Onikuma X15 Pro są jednymi z najchętniej wybieranych słuchawek gamingowych przez graczy na całym świecie ✅. Wybierz tę propozycję od naszego sklepu i ciesz się grą na wysokim poziomie.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Słuchawki:
Kolor: czarny
Typ: słuchawki gamingowe dla graczy
Kompatybilność: Windows, Mac, Android, iOS
Konstrukcja: zamknięta, nauszna
Średnica przetwornika: 50 mm
Impedancja: 15 Ω ± 15%
Czułość: 102 dB (± 3 dB)
Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
Złącze słuchawkowe: 3,5 mm jack TRS
Długość przewodu: 2 m ± 0,15 m
Regulacja głośności: tak
Mikrofon:
Kolor: czarny
Czułość: -38 dB ± 3 dB
Impedancja: ≤2,2 kΩ
Charakterystyka kierunkowości: wszechkierunkowa
Wymiary: 0,6 x 0,5 cm
Przełącznik wyciszenia: tak
Oświetlenie LED: RGB, zasilane z USB (DC 5V)
Natężenie prądu elektrycznego LED: ≤180 mA
Wymiary: 22 x 9 x 20 cm
Waga: 0,41 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy