0

Kontrabas

Palatino VB-004-3/4 Crack Resistant Outfit, 3/4 - Kontrabas

Palatino VB-004-3/4 Crack Resistant Outfit, 3/4 - Kontrabas
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 6 000,00 PLN
Producent: Palatino
Model: VB-004-3/4
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Staranny wybór surowców - Drewno każdej części kontrabasu jest dobrze dobrane przez lutnika. Korpus z litego drewna sprawia, że kontrabas wytwarza dobry rezonans i dźwięk, pochłania hałas i wzmacnia harmonię. Dzięki zastosowaniu materiałów drewnianych dopasowanych do ciała, dążymy do zapewnienia znakomitego kontrabasu do gry dla każdego.
Dobrze wyglądająca powierzchnia - Górna płyta kontrabasu jest wykonana z odpornego na pękanie świerku, a płyta boczna i tył wykonana jest z klonu. Półręcznie malowany korpus sprawia, że farba kontrabasu jest gładka, ale nie szorstka, zapewniając dobre zmysłowe wrażenia.
Palatino VB-004-3/4 - Zestaw zawiera: kontrabas 3/4, smyczek, pokrowiec.
Wyjątkowy prezent dla początkujących - Kontrabas Palatino to instrument strunowy z dobrze dobranymi częściami, dzięki czemu jest to idealny wybór dla początkujących lub każdego, kto chce grać na kontrabasie. Łącząc wysokiej jakości drewno - ręcznie rzeźbioną płytą wierzchnią, tylną i szyjką - z nowoczesnymi elementami, takimi jak precyzyjne mikrostroiki, wiolonczeala Palatino jest idealnym wyborem dla muzyka, który przenosi grę na wyższy poziom.
 Najlepszy wybór - Nasz najpopularniejszy kontrabas, VB-004, jest dostępny w rozmiarze 3/4 (tradycyjny), a jego grywalność, głębokie tony i trwałość sprawiają, że jest ulubieńcem wszystkich stylów muzycznych. Kombinacja przyjemnego brzmienia i trwałości modelu VB-004 sprawiła, że od dawna jest ulubieńcem szkół i muzyków wszystkich typów, od klasyki po JAZZ, od ROCK po BLUES. Każdy kontrabas przechodzi przez żmudną ostateczną weryfikację przed opuszczeniem naszego sklepu, aby dotarł do Ciebie z pełną regulacją wykonaną na mostku, podstrunnicy i maszynach do strojenia. W zestawie znajduje się smyczek i torba koncertowa, dzięki czemu kontrabas jest gotowy do podróży i gry, od sali koncertowej po scenę festiwalu.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy