0

Głośniki Instalacyjne

POWERWERKS POWER ARRAY 2 - przenośny system nagłośnieniowy

POWERWERKS POWER ARRAY 2 - przenośny system nagłośnieniowy
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 2 399,00 PLN
Producent: Kustom
Model: POWER ARRAY 2
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Powerwerks Power Array 2 to wszechstronny, przenośny, pionowy system macierzy o dużej mocy, który zapewnia 2000 watów mocy klasy D.
 
Kompaktowy 12-calowy aktywny subwoofer służy jako centrum sterowania systemem, który oferuje trzy niezależne wejścia audio, w tym strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth.
 
Lekki, kompaktowy, zakrzywiony pionowy układ głośników jest wyposażony w dwa 4-calowe głośniki i dwa przetworniki kompresji wysokiej częstotliwości zaprojektowane z myślą o większej skupienie i zwiększona dyspersja, aby zapewnić maksymalny zasięg jego bogatego i czystego dźwięku.
 
Powerwerks Power Array 2 oferuje tryby trasy wbudowanych ustawień korektora DSP EQ, regulowaną głośność subwoofera do kontroli ogólnego miksu wyjściowego oraz XLR thru, który pozwala wykonawcom ulepszyć i rozszerzyć ich dźwięk, łącząc się z innymi zasilanymi systemami.
 
Istnieje również możliwość aby połączyć się z innym systemem Powerwerks Power Array 2 (tylko Bluetooth), aby uzyskać jeszcze większe możliwości rozbudowy i prawdziwe możliwości stereo.
 
SPECYFIKACJA:
 
Moc: 2000W peak/ 660W RMS
 
Subwoofer: 12"
 
Głośniki: 2 x 4" + 2 x 1"
 
Bluetooth: Yes
 
Presets: 4 mode DPS EQ (Main/Monitor/DJ/Speech)
 
Wejścia: 2x XLR / 1 inch combo jacks for Mic/Line- Level Source.
 
W zestawie: Wszystkie kable i płyta montażowa, statyw
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy