0

Interfejsy Audio / Karty Dźwiękowe

Presonus AudioBox iOne

Presonus AudioBox iOne
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 420,00 PLN
Producent: Presonus
Model: PRE AUDIOBOX IONE
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Wierność dźwięku na każdej platformie
Interfejsy audio AudioBox iOne i iTwo to doskonała propozycja dla podróżujących muzyków, sound designerów i osób tworzących podkasty. Zapewniające wysokiej klasy brzmienie interfejsy czerpią zasilanie przez USB 2.0 i współpracują z komputerami Mac®, PC oraz Apple iPad®. Nieduże, solidnej konstrukcji interfejsy audio rejestrują dźwięk w jakości 24-bity/96 kHz i posiadają wydajne przedwzmacniacze mikrofonowe w klasie A. W zestawie znajduje się uniwersalny i prosty w obsłudze program wielośladowy Studio One® Artist dla komputerów Mac i Windows oraz aplikacja Capture™ Duo do nagrywania dźwięku przy pomocy iPada. 
 
Doskonała integracja z oprogramowaniem – tego oczekujesz od PreSonusa! 
PreSonus słynie z rozwiązań polegających na pełnej integracji sprzętu i oprogramowania – AudioBoxy z serii „i” nie są wyjątkiem. Oczywiście otrzymasz w zestawie program Studio One Artist. Ale to nie wszystko! 
 
Studio One Artist pozwala Ci skupić się na muzyce
Tak jak wszystkie interfejsy i cyfrowe miksery PreSonusa, AudioBox iOne oraz i Two dostarczane są z uznaną, wszechstronną aplikacją do nagrywania i produkcji dźwięków na komputerach z systemem Mac i Windows - Studio One Artist. Studio One to program bardzo łatwy w obsłudze. Aplikację cechuje przejrzysty, czytelny interfejs użytkownika dostępny w jednym oknie. Program posiada też wygodną przeglądarkę plików z funkcją przeciągnij-i-upuść. W rezultacie, swoje pomysły muzyczne możesz szybko rejestrować nie tracąc czasu na kwestie techniczne. Zadania, które w innych programach DAW wymagają kilku kroków w Studio One wykonasz w jednym albo dwóch ruchach.
Ponadto Studio One Artist posiada bogaty zestaw profesjonalnej jakości wtyczek, instrumentów wirtualnych, brzmień, sampli i loopów. Jeśli chcesz jeszcze więcej, skorzystaj z korzystnej oferty rozszerzenia programu do wersji Studio One Producer i Professional.
 
  • Wysokiej klasy brzmienie – jakość 24-bit/96 kHz,
  • Współpraca z platformami MacOS (komputer i iPad) oraz Windows (komputer),
  • Wydajne przedwzmacniacze mikrofonowe klasy A,
  • Uniwersalna i intuicyjna w obsłudze aplikacja wielośladowa Studio One® Artist z interfejsem po polsku oraz bogatym zestawem profesjonalnej jakości wtyczek, instrumentów wirtualnych, brzmień, sampli i loopów,
  • Bezpłatna aplikacja CaptureTM Duo do nagrywania dźwięku na iPadzie,
  • Bezprzewodowa przesyłka ścieżek z iPada do komputera,
  • Dwa tory wejściowe i dwa wyjściowe, z symetrycznymi wyjściami audio 1⁄4” i wyjściem słuchawkowym,
  • Metalowa obudowa i gałki mocowane bezpośrednio do obudowy w celu redukcji obciążenia układu wewnętrznego
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video