0

Pulpity do nut

Pulpit do nut KA-LINE STAND P-7

Pulpit do nut KA-LINE STAND P-7
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 160,00 PLN
Producent: KALINE
Model: P-7
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Solidna podstawa statywu: Stalowe nogi statywu wysuwają się na zewnątrz, zapewniając stabilniejsze oparcie. Nóżki statywu są pokryte gumą, co zapewnia dużą stabilność.
 
Elastyczność: Pulpit wystarcza do przechowywania każdego rodzaju nut lub książek. Blat ażurowy składany: 50 x 35 cm, z regulacją kąta nachylenia. Po złożeniu: 60 cm x 15 cm x 13 cm. Elastyczne dociski przytrzymujące nuty.
 
Regulowana wysokość i kąt stojaka na nuty: Regulacja wysokości 78 - 165.5cm za pomocą pokręteł, nadaje się do użytku podczas stania lub siedzenia. Pulpit można dostosować do dowolnego, wygodnego kąta widzenia, zgodnie z potrzebami, za pomocą pokrętła.
 
Wytrzymała konstrukcja: Wytrzymały nutnik o szerokości 50cm z regulacją kąta nachylenia, wystarczająco głęboki, aby pomieścić wszelkiego rodzaju nuty lub książki. Elementy regulacyjne oraz uchwyt blatu i nóżek wykonane z solidnego tworzywa sztucznego.
 
Lekki i przenośny: Składany pulpit i składane nogi statywu idealne do przenoszenia podczas podróży. Waga ok. 3.07 kg z pokrowcem.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy