0

Kabel / Przewód Audio

REDS MUSIC INS2-S 100 (STRONGER) - 2 x 0.23mm² - Kabel audio

REDS MUSIC INS2-S 100 (STRONGER) - 2 x 0.23mm² - Kabel audio
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 11,00 PLN
Producent: RED'S MUSIC
Model: INS2-S 100
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Producent: Firma Red's Music powstała w 2000 roku w Międzyrzecu Podlaskim. Zaczynali od produkcji kabli instrumentalnych, które w przeciągu lat dopracowywali i rozwijali aby sprostać nawet najbardziej zaawansowanym technicznie wyzwaniom. Firma dysponuje kadrą wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesnym zakładem produkcyjnym, które zapewniają najwyższą jakości produktów. Firma Red's Music dąży do doskonałości w zakresie innowacji co zapewnia wysoką jakość produktów. Kable Red's Music są wykonane PERFEKCYJNIE, dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie i dobór materiałów ale najważniejsi są zatrudnieni pracownicy, czyli ludzie o odpowiednich kwalifikacjach, które nabywali przez lata. 
 
Charakterystyka: Solidne wykonanie, trwałość i precyzja wykonania to cechy, dzięki którym produkty firmy Red's Music zdobywają coraz większą rzeszę klientów. Doskonały stosunek ceny do jakości, atrakcyjny wygląd, niezawodność i funkcjonalność to charakteryzuje produkty tej marki. Wszystkie produkty są w 100 % ręcznie wykonywane w Polsce dzięki czemu zyskują dużą popularność w kraju i coraz częściej znajdują też odbiorców zagranicznych. Firma przykłada dużą wagę do szczegółów, co daje finalnie produkt wolny od szumów i trzasków - kable Red's Music to bardzo wysoka jakość dźwięku za rozsądną cenę.
 
Właściwości:
Profesjonalny kabel instrumentalny-audio o podwójnej konstrukcji wyposażony w centralnie prowadzone żyły w niezależnym ekranie z gęstego oplotu siatkowego.
Kabel o niskiej pojemności w elastycznej, matowej powłoce PVC redukującej efekty refleksów świetlnych.
 
Zastosowanie:
 Produkt dedykowany do połączeń instrumentalnych oraz mikrofonowo-liniowych w domowych, studyjnych i estradowych instalacjach i systemach audio.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy