0

Mikrofony Dynamiczne

RODE PodMic White - Mikrofon Dynamiczny Podcast

RODE PodMic White - Mikrofon Dynamiczny Podcast
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 594,00 PLN
Producent: RODE
Model: RODE PODMICW
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
RODE PodMic White– Mikrofon dynamiczny do podcastów
 
PodMic White to radiowej klasy mikrofon dynamiczny zoptymalizowany pod kątem niesamowitej wydajności w podcastingu, livestreamingu i innych zastosowaniach związanych z mową lub wokalem. Dzięki bogatemu, pełnemu brzmieniu, wewnętrznemu pop filtrowi minimalizującemu wybuchowe głoski, wewnętrznemu uchwytowi antywstrząsowemu redukującemu wibracje oraz uchwytowi wahadłowemu ułatwiającemu pozycjonowanie, mikrofon PodMic wzniesie Twoją twórczość na wyższy poziom.
 
Cechy:
Radiowej klasy mikrofon dynamiczny o jakości
Bogaty, szczegółowy dźwięk zoptymalizowany pod kątem podcastów, transmisji na żywo i innych zastosowań związanych z mową
Wewnętrzny pop filtr, uchwyt przeciwwstrząsowy oraz uchwyt wahadłowy ułatwiający pozycjonowanie
Całkowicie metalowa konstrukcja
 
 
Odnajdź swój glos i posiądź go na własność
PodMic to radiowy mikrofon typu „end-address” zoptymalizowany pod kątem streamingu, podcastingu i innych zastosowań związanych z mową, takich jak nagrywanie głosu lektora i gry. Posiada wbudowany pop filtr, który ułatwia uzyskanie klasycznego dźwięku „radiowego”, jaki można usłyszeć w najlepszych światowych audycjach i podcastach, oraz zintegrowany uchwyt wahadłowy, który umożliwia ustawienie mikrofonu dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Znajdź swój głos dzięki mikrofonowi PodMic.
 
Radiowe brzmienie w zasięgu ręki
PodMic zapewnia wyjątkową jakość dźwięku w każdym zastosowaniu związanym z mową – od transmisji na żywo w serwisie Twitch po nagrywanie profesjonalnego podcastu. Wyposażony w wysokiej jakości kapsułę dynamiczną, PodMic oddaje każdy szczegół głosu z bogactwem i głębią, a ścisła kardioidalna charakterystyka biegunowa zapewnia doskonałe tłumienie szumów pomieszczenia. Gwarantuje to doskonałą wydajność w mniej optymalnych warunkach nagrywania, dzięki czemu zawsze będziesz w centrum uwagi.
 
Elegancki wygląd. Trwała konstrukcja.
Dzięki eleganckiemu wyglądowi i niewielkim rozmiarom, Podmic jest idealnym dodatkiem do każdej konfiguracji realizacji podcastów i transmisji strumieniowej. Wytrzymała kratka z siatki ze stali nierdzewnej i solidny, całkowicie metalowy korpus sprawiają, że może on sprostać rygorom nagrywania przez długi czas. Zbudowany jak czołg to mało powiedziane.
 
Specyfikacja
 
Kapsuła:
Dynamiczna
 
 
Charakterystyka kierunkowości:
Kardioidalna
 
 
Pasmo przenoszenia:
20Hz ~ 20kHz
 
 
Połączenie wyjściowe:
XLR
 
 
Impedancja wyjściowa:
320Ω
 
 
Czułość:
-57.0dB re 1 Volt/Pascal (1.60mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz
 
 
Wymagania zasilania:
Brak
 
 
Kolor:
Czarny
 
 
Waga:
937 g
 
 
Wymiary:
172 (L) x 109 (W) x 62 (H) mm
 
 
Kompatybilne produkty RØDE:
PSA1, PSA1+, DS1, DS2
 
 
Gwarancja:
1 rok (z możliwością rozszerzenia do 2 lat po rejestracji produktu)
 
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy