0

Interfejsy Audio / Karty Dźwiękowe

RODECaster Duo White - Studio Produkcji Podcastów

RODECaster Duo White - Studio Produkcji Podcastów
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 2 999,00 PLN
Producent: RODE
Model: RODE RCDUOW-E
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
RODECaster Duo White – Studio Produkcji Podcastów
 
SPECYFIKACJA
Specyfikacja akustyczna, wideo i elektryczna
    • Zakres częstotliwości: Wejścia mikrofonowe: 20 Hz – 20 kHz, wyjścia monitorowe: 20 Hz – 20 kHz
    • Impedancja wejściowa mikrofonu: 4KΩ
    • Impedancja wejściowa instrumentu: 1MΩ
    • Zakres wzmocnienia przedwzmacniacza: 0 – 76dB
    • Równoważny szum: -131.5dBV (A-ważone)
    • Maksymalny poziom wyjścia liniowego: 4dBu
    • Moc wyjścia słuchawkowego: 250mW
    • Wymagania dotyczące zasilania: USB-C PD (9V, 3A)
    • Łączność z analogowym wejściem audio: 2 x combo jack (mikrofon, instrument, linia), 1 x gniazdo słuchawkowe 3,5 TRRS (I/O)
    • Interfejs USB 1: 1 x urządzenie wielokanałowe 2 wej./14 wyj., 1 x 2 wej./2 wyj. z mix-minus
    • Interfejs USB 2: 1 x 2 wej./2 wyj. z mix-minus
    • Głębia bitowa: 24 bity
    • Częstotliwość próbkowania: 48kHz
    • Pamięć nagrywania: microSDHC, microSDXC, wymienny dysk USB-C (exFAT – minimum 100 MB/s)
    • Transfer danych: Czytnik kart SD USB 3.0 130 MB/s
    • Połączenie sieciowe: WiFi 802.11g/n/ac 2,4 GHz i 5 GHz, Ethernet 100/100
    • Pamięć wewnętrzna (GB): 4GB (pady SMART)
    • Wymagania systemowe: macOS 10.15 lub nowszy, Windows 10, wersja 1803 lub nowsza, Windows 11
Specyfikacja mechaniczna
    • Waga: 1131 g
    • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 235 x 225 x 76 mm
    • Kompatybilne akcesoria RØDE: RØDECaster DUO, zasilacz SC27 kabel USB-C na USB-C
    • Dołączone oprogramowanie: RØDE Central
 
OPIS SZCZEGÓŁOWY
Zintegrowane studio produkcji audio RØDECaster DUO jest kompaktową wersją rewolucyjnego RØDECastera Pro II. To kompaktowe i niezwykle wydajne rozwiązanie do produkcji audio typu „all-in-one” dla podcasterów i twórców treści. Posiada dwa wejścia combo z ultraniskoszumowymi przedwzmacniaczami Revolution Preamps™ o wysokim wzmocnieniu do jednoczesnego podłączenia mikrofonów i instrumentów, a także zintegrowany odbiornik bezprzewodowy Series IV 2,4 GHz do podłączenia mikrofonów bezprzewodowych RØDE oraz wejście TRRS 3,5 mm przeznaczone do podłączenia zestawu słuchawkowego. Procesor APHEX® klasy studyjnej zapewnia doskonałą jakość dźwięku, z precyzyjnie dostosowanymi presetami i elastyczną edycją na urządzeniu, co ułatwia rejestrowanie profesjonalnie brzmiących nagrań.
 
Zaawansowana łączność Bluetooth®, dwa porty USB-C oraz połączenia Wi-Fi i Ethernet zapewniają integrację z komputerami, smartfonami i innymi urządzeniami, a w pełni konfigurowalny mikser pozwala skonfigurować RØDECaster Duo tak, by pasował do każdej aplikacji lub konfiguracji. Sześć programowalnych padów SMART można wykorzystać do wyzwalania wszystkiego, od dźwięków i efektów dźwiękowych po działania miksera i MIDI. RØDECaster Duo jest również niezwykle prosty w obsłudze, z dużym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości i obrotowym enkoderem ułatwiającym nawigację, intuicyjnymi elementami sterującymi i profesjonalnie dostosowanymi ustawieniami wstępnymi.
 
Zminiaturyzowane, a zarazem najlepsze rozwiązanie audio dla twórców treści
RØDECaster Duo, pomimo niewielkich rozmiarów, jest tak samo potężny jak RØDECaster Pro II. Jego sercem jest ten sam wysokowydajny czterordzeniowy silnik audio, w który wyposażony jest jego większy brat, co oznacza, że nie ma żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość dźwięku lub moc przetwarzania. RØDECaster Duo ma także te same przedwzmacniacze Revolution Preamps™ o ultraniskim poziomie szumów i wysokim wzmocnieniu, które zapewniają oszałamiającą wyrazistość i przejrzystość z dowolnym mikrofonem, a także tę samą studyjną jakość przetwarzania dźwięku APHEX® do pozyskiwania światowej klasy sygnału audio.
 
RØDECaster Duo jest również niezwykle prosty w obsłudze, z tym samym 5,5-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości i dotykowym pokrętłem do łatwej nawigacji i sterowania, idealnie dopasowanymi presetami i innowacyjnym edytorem przetwarzania VoxLab™, umożliwiającym wybieranie profesjonalnego dźwięku w kilka sekund.
 
Kompaktowy, ale niezwykle elastyczny
RØDECaster Duo zaprojektowany jest specjalnie dla twórców solowych lub do tworzenia dwuosobowych podcastów. Wyposażony jest w parę wysokiej jakości wejść combo Neutrik® służących do podłączania mikrofonów, instrumentów lub urządzeń liniowych, z dwoma wyjściami słuchawkowymi do monitorowania dźwięku. Posiada też wbudowany dwukanałowy odbiornik bezprzewodowy, pozwalający na podłączenie dwóch nadajników bezprzewodowych RØDE serii IV, w tym Wireless GO II i Wireless ME.
 
RØDECaster Duo ma również wejście TRRS 3,5 mm z przodu urządzenia do podłączenia pary słuchawek lub zestawu słuchawkowego. Te dodatkowe wejścia audio można przypisać do dowolnego kanału i zastosować przetwarzanie lub efekty, podobnie jak mikrofon XLR lub wejście analogowe. Cztery fizyczne i trzy wirtualne fadery zapewniają użytkownikom praktyczną kontrolę nad maksymalnie siedmioma kanałami audio – jest to bezkonkurencyjna wszechstronność w tak kompaktowej obudowie. Dwa złącza USB-C i zaawansowana łączność Bluetooth® pozwalają na łatwą integrację zdalnych gości oraz różnych źródeł dźwięku za pośrednictwem komputera lub smartfona. Sześć programowalnych padów SMART można wykorzystać do wyzwalania wszystkiego, od dźwięków i podkładów muzycznych po efekty głosowe, polecenia MIDI i zautomatyzowane działanie miksera.
 
Całkowicie przenośny, w pełni konfigurowalny
RØDECaster Duo to idealne przenośne rozwiązanie do podcastingu. Jest wystarczająco kompaktowy i lekki, aby zmieścić się w plecaku, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku zarówno w studiu, jak i w podróży. Użytkownicy mogą nagrywać bezpośrednio na komputer lub na wbudowaną kartę microSD™ lub zewnętrzne urządzenie pamięci masowej. Urządzenie może być nawet zasilane przez power bank, co pozwala na nagrywanie profesjonalnych produkcji dosłownie wszędzie.
 
RØDECaster Duo jest również w pełni konfigurowalny i można go dostosować do niemal każdych wymagań twórczych. Siedem kanałów audio można indywidualnie przypisać, dzięki czemu użytkownicy mogą skonfigurować mikser dokładnie tak, jak potrzebują, aby dopasować go do swojego workflow. Każdy procesor – od potężnego trzypasmowego korektora po kompresor klasy studyjnej – można precyzyjnie wyregulować, aby pasował do każdego typu głosu lub mikrofonu, a granularna edycja na urządzeniu umożliwia użytkownikom dokładne dostrojenie każdego parametru. Pady SMART są w pełni programowalne, a osiem banków błyskawicznie zapewnia dostęp do 48 różnych akcji. Każdy pad może być oznaczony kolorami w celu łatwej identyfikacji, podobnie jak kanały audio i wyjścia słuchawkowe, a każde ustawienie można zapisać na pokładzie jako „Show” i załadować w dowolnym momencie, aby uzyskać konfigurację w kilka sekund.
 
RØDECaster Duo jest również w pełni aktualizowany i będzie nadal ewoluował wraz z RØDECaster Pro II, z aktualizacjami oprogramowania układowego odblokowującymi nowe funkcje i ulepszenia wydajności w obu konsolach.
 
Główne cechy:
Kompaktowe, zintegrowane studio produkcji audio dla podcasterów i twórców treści.
Przedwzmacniacze Revolution Preamps™ o bardzo niskim poziomie szumów i wysokim wzmocnieniu (-131,5 dBV EIN, wzmocnienie 76 dB) zapewniają światowej klasy jakość dźwięku o oszałamiającej czystości i wyrazistości.
Dwa wysokiej jakości wejścia combo Neutrik® do podłączania mikrofonów, instrumentów lub urządzeń liniowych.
Zintegrowany odbiornik bezprzewodowy do podłączania urządzeń bezprzewodowych RØDE serii IV (w tym Wireless GO II i Wireless ME).
Wejście TRRS 3,5 mm do podłączania słuchawek i zestawów słuchawkowych.
Siedem indywidualnie przypisywanych kanałów z czterema fizycznymi suwakami o jakości broadcastowej i trzema wirtualnymi.
Studyjnej jakości przetwarzanie dźwięku APHEX® zapewnia doskonałą jakość dźwięku i wyjątkową elastyczność w każdej aplikacji do nagrywania.
Sześć programowalnych padów SMART do wyzwalania dźwięków, efektów dźwiękowych, poleceń MIDI i akcji miksera – z ośmioma bankami pozwalającymi na 48 unikalnych akcji.
Dwa interfejsy USB-C do podłączenia dwóch komputerów lub urządzeń mobilnych.
Zaawansowana łączność Bluetooth® z szerokopasmową transmisją mowy zapewnia bardzo wysoką jakość połączeń telefonicznych i strumieniowego przesyłania dźwięku, bezprzewodowego monitorowania i nie tylko.
5,5-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i enkoder obrotowy ułatwiają nawigację i sterowanie.
Zaprojektowany i wykonany w precyzyjnych zakładach RØDE w Sydney w Australii.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy