0

Interfejsy Audio / Karty Dźwiękowe

RODECaster Pro II White - Studio Produkcji Podcastów

RODECaster Pro II White - Studio Produkcji Podcastów
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 3 733,00 PLN
Producent: RODE
Model: RODE RCPIIW-E
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
RØDECaster Pro II White to w pełni zintegrowane studio produkcji audio, które zostało zaprojektowane od podstaw jako najlepsze rozwiązanie do nagrywania dla każdego twórcy treści, od streamerów i graczy po muzyków i oczywiście podcasterów.
To wielkie wydarzenie dla RØDE. Po ogromnym sukcesie pierwszej wersji RØDECastera Pro i znaczącym wzroście na rynkach gier, streamingu i tworzenia treści w ciągu ostatnich 24 miesięcy (nie wspominając o premierze naszej pierwszej pary słuchawek zaledwie kilka dni temu), jesteśmy doskonale przygotowani do wprowadzenia naszej kolejnej dużej innowacji. 
Wraz z RØDECasterem Pro II wprowadzimy na rynek RØDECover 2, który ochroni twojego RØDECastera Pro II przed brudem i kurzem, a także sprawi, że twój sprzęt będzie wyglądać schludnie i profesjonalnie, gdy nie będzie używany.
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o RØDECaster Pro II i RØDECover 2 oraz pobrać wstępne materiały marketingowe.
 
Najważniejsze cechy:
W pełni zintegrowane studio produkcji dźwięku
Przedwzmacniacze Revolution Preamps™ o bardzo niskim poziomie szumów i dużym wzmocnieniu (-131,5 dBV EIN, 76dB wzmocnienia)
Cztery wysokiej jakości wejścia combo Neutrik® do podłączenia zarówno mikrofonów, jak i instrumentów, w tym gitar, basów i instrumentów klawiszowych
Dziewięć indywidualnie przypisywanych kanałów umożliwiających tworzenie spersonalizowanych konfiguracji miksera, z sześcioma fizycznymi faderami o jakości nadawczej i trzema faderami wirtualnymi
Osiem w pełni programowalnych padów SMART z ośmioma przełączanymi bankami (w sumie 64 działania) do wyzwalania dźwięku i efektów, działań miksera i MIDI, przełączania wizji i wielu innych funkcji
Wydajny czterordzeniowy silnik audio zapewnia niezrównaną moc obliczeniową– jest znacznie szybszy niż jakakolwiek inna dostępna na rynku konsoleta do tworzenia treści
Kolorowy kran dotykowy 5,5" o wysokiej rozdzielczości z haptycznym sprzężeniem zwrotnym
Dotykowy enkoder ułatwia nawigację i zapewnia precyzyjną regulację parametrów
Dwa interfejsy USB-C umożliwiające jednoczesne podłączenie do dwóch komputerów i/lub urządzeń mobilnych
Zaawansowana łączność Bluetooth® umożliwiająca integrację połączeń telefonicznych i bezprzewodowe monitorowanie dźwięku 
Studyjnej jakości przetwarzanie dźwięku i wbudowane efekty, w tym legendarne APHEX® Aural Exciter™, Big Bottom™ i Compellor™, EQ, kompresja, pitch-shifter, efekty robota, pogłos, delay i inne.
Profesjonalnie dostosowane presety kanałów i edytor przetwarzania VoxLab™ zapewniający szybką i łatwą konfigurację 
Nagrywanie w trybie wielośladowym lub stereo na kartę microSD, nośnik USB lub komputer 
Cztery wysokiej jakości wyjścia słuchawkowe
Symetryczne wyjścia liniowe TRS 1/4" 
Zapewnienie pełnej aktualizacji i stałego rozwijania dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego dostępnego dla wszystkich użytkowników
 
Opakowanie zawiera:
1 x RØDECaster Pro II White
1 x kabel zasilający AC
1 x kabel SC27 USB-C do USB-C
 
Zupełnie nowe urządzenie
To nie jest po prostu ewolucja pierwszej wersji RØDECastera Pro, to coś zupełnie nowego. Dzięki rewolucyjnym funkcjom nowej generacji jest to najpotężniejsze na świecie rozwiązanie audio nie tylko dla twórców podcastów, ale dla wszystkich twórców.
 
Łatwe tworzenie treści
 
Niezależnie od tego, czy chodzi o streaming, podcasting, czy tworzenie muzyki, RØDECaster Pro II sprawia, że nagrywanie niesamowitego dźwięku jest niezwykle proste. Każdy element został starannie opracowany w celu uproszczenia procesu produkcji dźwięku, łącząc sprzęt studyjny o wartości dziesiątek tysięcy dolarów w jednej, łatwej w obsłudze konsolecie. 
 
Zawsze wyjątkowa jakość dźwięku
Od wysokiej jakości gniazd combo Neutrik i przełomowych przedwzmacniaczy Revolution, po studyjnej jakości przetwarzanie APHEX i nasz innowacyjny edytor przetwarzania VoxLab – RØDECaster Pro II zapewnia wyjątkową jakość dźwięku dla każdego zastosowania nagraniowego. 
 
Nieskończone możliwości dostosowywania, niezrównana łączność 
RØDECaster Pro II jest w pełni konfigurowalny według indywidualnych preferencji. Wszystko, od padów SMART po mikser, można skonfigurować tak, aby odpowiadało każdej kreatywnej wizji. A dzięki niezrównanym opcjom łączności, które umożliwiają usprawnienie pracy i łatwiejszą niż kiedykolwiek integrację z innymi urządzeniami, jest to idealne centrum sterowania dźwiękiem dla każdego twórcy.
 
 
Chroń RØDECastera Pro II za pomocą osłony RØDECover 2
 
RØDECover 2 to specjalna osłona zaprojektowana w taki sposób, aby idealnie pasowała do RØDECastera Pro II. Została ona precyzyjnie zaprojektowana zgodnie z dokładnymi specyfikacjami RØDECaster Pro II, dzięki czemu jest idealnie dopasowana i nie zsuwa się. Wykonana jest z wysokiej jakości przezroczystego poliwęglanu i chroni urządzenie przed brudem i kurzem, a gdy go nie używasz, sprawia, że twój sprzęt wygląda schludnie i profesjonalnie. Idealna do użytku w domu, w studiu lub podczas transportu w futerale lub torbie.
Najważniejsze cechy:
Osłona dla RØDECastera Pro II
Wysokiej jakości przezroczysty poliwęglan
Chroni przed kurzem, brudem i rozlanym płynem
Opakowanie zawiera:
1 x osłona RØDECover 2
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy