0

Kabel / Przewód Instrumentalny

Roxtone PGJJ220-BG-L6 - Kabel instrumentalny 6m

Roxtone PGJJ220-BG-L6 - Kabel instrumentalny 6m
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 109,00 PLN
Producent: Roxtone
Model: PGJJ220-BG-L6
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Wysokiej jakości kabel instrumentalny o wysokiej wydajności ze złączami ROXTONE: 2 x jack mono PJ2X-BG
 
Wtyczki: 1 x 6.3mm mono wtyczka - 1 x 6.3mm mono wtyczka
 
Kabel: GC020
 
Niezawodność - po odkręceniu złącza PJ2X-BG ukazuje się wewnętrzne złącze lutownicze pokryte gumowym wężem termokurczliwym, aby zapobiec jego uszkodzeniu i zapewniając długą żywotność.
Kompatybilność - kabel instrumentalny nadaje się do ćwiczeń / gry studyjnej. Idealny do podłączenia gitary / gitary basowej / fortepianu / keyboardu do wzmacniacza lub PA. Jest wyposażony w zapięcie na rzepy wielokrotnego użytku, aby go zorganizować i zabezpieczyć, gdy nie jest używany.
Krystaliczny dźwięk - przewód GC020 zapewnia dobrą przewodność. Z czystej, beztlenowej miedzi, pokrytej warstwami materiału ochronnego i izolacyjnego oraz z warstwą ochronną do minimalizowania zakłóceń spowodowanych hałasem zewnętrznym. Wyraźny dźwięk dla profesjonalnych muzyków, jak również dla amatorów. Posiada spiralne ekranowanie z miedzi o wysokiej gęstości.
Wysoka jakość - obudowa wykonana z gęstego materiału sprawia, że kabel nie tylko lepiej wygląda niż zwykły, czarny kabel z tworzywa sztucznego, ale także pomaga chronić go przed przecięciem i uszkodzeniami poprzez wielokrotne zwijanie.
Wytrzymałość - przy bezkompromisowej elastyczności, mimo średnicy zewnętrznej wynoszącej 7 mm i AWG 20 ten przewód z rdzeniem wykonanym z miedzi można rozwijać i zwijać bez żadnego problemu.
Profesjonalny - niska pojemność do przesyłania pełnego spektrum częstotliwości i utrzymania maksymalnego zakresu dynamiki.
 
 
Kabel instrumentalny Roxtone PGJJ220-BG oferujemy w 2 długościach:
 
3 metry
6 metrów
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy