0

Akcesoria / Pozostałe

Roxtone PGS410-BK - Podnóżek dla gitarzysty

Roxtone PGS410-BK - Podnóżek dla gitarzysty
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 45,00 PLN
Producent: Roxtone
Model: PGS410-BK
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Regulowany i elastyczny: Podnóżek można łatwo dostosować dzięki 4 stopniowej regulacji wysokości i uzyskać odpowiednią pozycję. Maksymalna wysokość: 25cm, minimalna wysokość: 10,4cm.
Stabilny i antypoślizgowy: Wykonany z metalu, pomalowany proszkowo posiada gumowe zaślepki i antypoślizgową gumową podkładkę na stopę, dzięki czemu charakteryzuje go doskonała stabilności, solidna konstrukcja w połączeniu z doskonałym wykonaniem. Guma antypoślizgowa z logo ROXTONE. Dzięki stabilnej konstrukcji stalowej możesz skupić się na swoich nagraniach bez obawy o stabilność. Podnóżek dla gitarzysty Roxtone PGS410 to lekka i przenośna konstrukcja ułatwiająca komfort muzyka.
Wygodny i relaksujący: Zapewnia wygodną pozycję siedzącą aby zmniejszyć obciążenie ramion i stóp podczas gry. Idealny dla gitarzystów klasycznych/akustycznych/banjo, pozwala utrzymać instrument pod odpowiednim kątem i przyjąć dobrą postawę podczas gry, poprawiając w ten sposób efektywność uczenia się i grania.
Łatwy do przenoszenia: Lekka konstrukcja, składa się na płasko dla wygodnego przechowywania lub podróży. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i na koncertach.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy