0

Akcesoria Mikrofonowe

Roxtone PMA310 - Kabina akustyczna do mikrofonu

Roxtone PMA310 - Kabina akustyczna do mikrofonu
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 397,00 PLN
Producent: Roxtone
Model: PMA310
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Redukcja szumów: Pianka wygłuszająca o wysokiej gęstości jest używana do redukcji hałasu otoczenia i umożliwia kontrolowane nagrywanie śpiewu lub instrumentów. Poprawia izolację pomieszczenia redukując dźwięki pomieszczenia. Pianka akustyczna pomaga również rozprowadzać bezpośredni dźwięk oraz zmniejsza wpływ hałasu otoczenia na rejestracje dźwięku przez mikrofon.
Idealne do nagrań: Nie musisz szukać profesjonalnego studia nagraniowego, aby osiągnąć efekt jak w studiu nagrań. Ze względu na swoją niewielką masę oraz składaną konstrukcję z tworzywa, staje się, przenośnym rozwiązaniem na wszystkie bolączki pomieszczeń nagraniowych. Jest to niezbędny produkt by móc przejść na wyższy poziom nagrywania niewielkim kosztem.
Solidna konstrukcja: Dzięki stabilnej konstrukcji ABS możesz skupić się na swoich nagraniach bez obawy o jakość. Kabina akustyczna marki Roxtone to lekka i przenośna konstrukcja z gwintowanym adapterem 3/8" - 5/8" do statywów i uchwytów mikrofonowych. Wysokiej jakości materiał dźwiękochłonny EVA spowoduje ogromną poprawę możliwości studyjnych przy pomieszczeniach do tego nie przystosowanych.
Zastosowanie: Może być zamontowany na stojaku do mikrofonu, umieszczony na blacie stołu lub blacie roboczym. Ekran akustyczny wykonany jest z chłonnej pianki sprawiającej, że dźwięk bezie krystalicznie czysty, aby chronić go przed efektem echo. Idealnie nadaje się do przesyłania strumieniowego na żywo na Youtube, Tiktok, Instagram, wideokonferencji, nagrywania, transmisji, połączeń wideo. Dzięki solidnemu metalowemu wspornikowi uchwyt jest stabilny i wygląda elegancko.
Kompaktowe wzornictwo: Lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie i jest wygodna w podróży. W dobie powszechnego dostępu do mediów kabina Roxtone PMA 310 poza walorami dźwiękowymi dostarcza wysokiej pięknie wyglądający produkt. W przypadku nagrań np. na Instagram, TikTok czy Youtube, istotne jest aby konstrukcja nie wprowadzała żadnych niepożądanych efektów świetlnych. Dzięki odpowiedniej farbie antyrefleksyjnej i kolorze czarnym konstrukcji kabina Roxtone eliminuje takie problemy.
Zestaw zawiera: Kabina akustyczna do mikrofonu 1 szt.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy