0

Statywy / Akcesoria Kolumnowe

Roxtone PSS110KIT - Statyw na głośniki studyjne

Roxtone PSS110KIT - Statyw na głośniki studyjne
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 330,00 PLN
Producent: Roxtone
Model: PSS110KIT
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Uzyskaj lepszą jakość dźwięku - Umieść głośniki studyjne na odpowiednim poziomie. Gdy głośniki znajdują się na wysokości uszu, słuchacze będą mogli słyszeć dźwięki, które są pełniejsze. Zalecany do nagrań domowych i nagrań studyjnych
Regulowana wysokość - Możesz ustawić odpowiednią wysokość stojaka dla swoich głośników studyjnych. Wysokość może być regulowana w kilku krokach od 790mm do 1320mm.
Dbaj o bezpieczeństwo swoich głośników - Głośniki mogą wibrować podczas użytkowania, co może wpływać na ich stabilność. Każdy stojak na głośnik studyjny ma antypoślizgowe gumowe podkładki, które zapobiegają nadmiernemu spadaniu lub przemieszczaniu się głośników. Gumowana powierzchnia podstawy chroni głośnik. Podstawa na głośnik ma wymiary 230mm na 230mm.
Dwa statywy w zestawie - Paczka zawiera 2 sztuki stojaków w pudełku. Każdy zestaw jest dostarczany z jedną parą stojaków na dwa głośniki. Są łatwe w konfiguracji, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku domowego. Są również wystarczająco wytrzymałe, aby poradzić sobie z wydarzeniami muzycznymi., koncertami itp.
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy