0

Przejściówki / Wtyki / Gniazda

Roxtone RAE8FD-C5 - Gniazdo typu RJ45 CAT5e

Roxtone RAE8FD-C5 - Gniazdo typu RJ45 CAT5e
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 123,00 PLN
Producent: Roxtone
Model: RAE8FD-C5
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
  • Niezawodna transmisja - Żeńskie złącze RJ45 firmy Roxtone jest uziemione i służy do łączenia komputerów z sieciami lokalnymi (LAN) opartymi na sieci Ethernet w celu zapewnienia niezawodnej transmisji w środowiskach sieciowych, automatyki przemysłowej i telekomunikacji.
  • Kompatybilność - Złącze RJ45 pasuje do standardowych otworów XLR, co ułatwia montaż na panelu tylnym i przednim. Niski tylny profil tego złącza sprawia, że jest on łatwy w użyciu, gdy przestrzeń montażowa jest ograniczona, np. w szafach rakowych.
  • Wysoka jakość - Wysokiej jakości materiały, wytrzymałe komponenty, ergonomiczny kształt gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność. Złącze przystosowane do montażu na panelach i obudowach. Przeznaczone do stałych i mobilnych instalacji audiowizualnych, multimedialnych i teleinformatycznych.
  • Profesjonalny - Standardowa obudowa typu D XLR mieści dowolną wtyczkę RJ45, wtyczkę RJ45 typu XLR, wtyk typu RJ45 RE8MC . Gniazda są łatwe w łączeniu, bez użycia narzędzi, za pomocą kabla sieciowego. Marka ROXTONE wygrawerowana jest na powłoce a sama konstrukcja podlega ochronie patentowej.
  • Wytrzymałość - Gniazdo RJ45, zgodne z CAT5e, jest wykonane z wysokiej jakości materiałów i jest ściśle testowane pod kątem jakości i spójności. Jego styki z brązu fosforowego mają złoto na powłoce niklowej, aby zapewnić trwałość i ochronę przed rdzą i korozją. Urządzenie jest zgodne z międzynarodowymi normami TIA/EIA 568-C.2 i ISO/IEC11801, które poświadczają, że nie spowoduje uszkodzenia sprzętu w wyniku wyładowania elektrostatycznego.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy