0

Przejściówki / Wtyki / Gniazda

Roxtone RMJ3FD - Gniazdo typu Jack mini stereo 3.5 mm

Roxtone RMJ3FD - Gniazdo typu Jack mini stereo 3.5 mm
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 12,50 PLN
Producent: Roxtone
Model: RMJ3FD
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
  • Niezawodna transmisja -  Gniazdo typu Jack mini stereo 3.5 mm firmy Roxtone służy do przesyłu analogowego sygnału, najczęściej audio, w celu zapewnienia niezawodnej transmisji w środowiskach posiadającymi wejścia lub wyjścia sygnałowe symetryczne lub stereo. Gniazdo 3.5mm polecane odbiorcom zajmującym się nagłośnieniem, elektroakustyką wymagającym wysokiej stabilności, trwałości i niezawodności połączeń.
  • Kompatybilność - Złącze pasuje do standardowych otworów XLR, co ułatwia montaż na panelu tylnym i przednim. Może być użyty do kabli z wtyczkami Jack stereo 3.5mm np. RACC260. Niski tylny profil tego złącza sprawia, że jest on łatwy w użyciu, gdy przestrzeń montażowa jest ograniczona, np. w szafach rakowych. Nadaje się do wymagających zastosowań do nagrywania dźwięku na żywo i nagrań studyjnych.
  • Wysoka jakość - Wysokiej jakości materiały, wytrzymałe komponenty, ergonomiczny kształt gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność. Złącze przystosowane do montażu na panelach i obudowach. Przeznaczone do stałych i mobilnych instalacji audio.
  • Profesjonalny - Standardowa obudowa typu D XLR mieści dowolną wtyczkę Jack 3.5mm np. RPAN200. Gniazda są łatwe w łączeniu, bez użycia narzędzi, za pomocą kabla audio. Marka ROXTONE wygrawerowana jest na powłoce a sama konstrukcja podlega ochronie patentowej.
  • Wytrzymałość - Gniazdo jest wykonane z wysokiej jakości materiałów i jest ściśle testowane pod kątem jakości i spójności. Jego styki z brązu mają powłokę ze stopu cynku, aby zapewnić trwałość i ochronę przed rdzą i korozją.

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy