0

Przejściówki / Wtyki / Gniazda

Roxtone RX3RMP-NT - Gniazdo kątowe typu XLR

Roxtone RX3RMP-NT - Gniazdo kątowe typu XLR
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 18,00 PLN
Producent: Roxtone
Model: RX3RMP-NT
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
  • Niezawodna transmisja - 3-pinowe, kątowe, zaciskane złącza wtyku zostały pokryte srebrem aby zapewnić jak najlepszą jakość przesyłanego sygnału. Charakteryzuje je solidna konstrukcja z powłoką ze stopu cynku, znakomite właściwości mechaniczne i elektryczne w szerokim zakresie temperatur.
  • Kompatybilność - Wysokiej jakości złącze kątowe XLR jest przystosowane do montażu na przewodzie. Złącze przeznaczone do stałych i mobilnych instalacji audio, oświetleniowych i przemysłowych. Złącza są kompatybilne z kolorowymi pierścieniami, umożliwiającymi identyfikację kabla.
  • Wysoka jakość - Złącza wtyku zostały pokryte srebrem aby zniwelować straty powstające na połączeniu gniazdo - wtyk. W trosce o czystość sygnału producent zadbał o dobranie jak najlepszych materiałów i dokładny odlew wtyków. Mocny i wytrzymały korpus złącza zapewniający długą i bezawaryjną eksploatację.
  • Profesjonalny - Poręczna i wytrzymała obudowa wtyku została wykonana z niklowanego metalu, dzięki temu wtyk jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, trwały oraz solidny. Wysokiej jakości materiały, wytrzymałe komponenty, ergonomiczny kształt gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność.
  • Wytrzymałość - Wysokiej jakości materiały izolujące oraz wytrzymałe styki. Konstrukcja wtyku bez systemu zaciskowego sprawia, że jest on bardziej wytrzymały. Dzięki temu jakość przesyłanego sygnału jest zawsze idealna.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy