0

Pianina Cyfrowe

Samick DP-300 WH - pianino cyfrowe

Samick DP-300 WH - pianino cyfrowe
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 4 600,00 PLN
Producent: Samick
Model: SMKDP300WH
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Samick DP-300 to instrument, który przyciąga uwagę swoim wyjątkowym designem. Wysokiej jakości wykończenie, podwójne nogi statywu oraz lekko przechylony front jednostki centralnej instrumentu sprawiają, że pianino wygląda bardzo nowocześnie. Z pewnością będzie idealnie komponował się w nie jednym salonie bądź jadalni.
 
Kolejnym ważnym elementem konstrukcyjnym instrumentu jest klawiatura. Jest to autorski model Samick Hammer Action, który daje do złudzenia podobne wrażenia z gry jak przy akustycznym instrumencie. Moduł brzmieniowy pozwala zmienić czułość dynamiki klawiatury, a jej fizyczna ciężkość jest idealna dla osób, które poważnie myślą o nauce gry na pianinie.
 
Instrument oferuje moduł brzmieniowy, który posiada aż 128 barw. Priorytetową barwą jest pierwsze brzmienie fortepianu, które pozwala wydobyć pełną dynamikę instrumentu, a także w żaden sposób nie ogranicza ekspresji grającego. W połączeniu z 3 pedałami w listwie pod instrumentem, pianista może w pełni kontrolować dźwięk - jego barwę oraz długość.
 
Samick DP-300 oferuje szereg użytecznych rozwiązań, takich jak łączenie barw (polecamy połączyć fortepian z sekcją smyczkową), oraz podział klawiatury (np. w lewej ręce bass, a w prawej fortepian). Kwintesencją tych rozwiązań jest automatyczny akompaniament, który znajduje się „na pokładzie” tego instrumentu. Możemy wybrać dowolny gatunek muzyczny, podać akord, a pozostałe instrumenty wirtualnego zespołu muzycznego zagrają razem z nami.
 
To pianino posiada również szereg złącz i interfejsów. Do instrumentu można podłączyć kablem AUX swój komputer, telefon, tablet bądź inne źródło dźwięku. Dzięki temu można grać razem z ulubionymi wykonawcami, a głośniki o mocy 30W na pewno będą w tym bardzo przydatne.. Interfejs USB MIDI pozwoli zarejestrować w systemie komunikatów MIDI nasze wykonania na pianinie w programie typu DAW.
 
Wyróżnikiem instrumentu Samick DP-300 jest to, że w pakiecie dołączane są użyteczne akcesoria, takie jak ława do pianina w kolorze instrumentu, oraz słuchawki przewodowe. Akcesoria te są wysokiej jakości, dlatego już po wyjęciu instrumentu z pudełka, mamy wszystko co niezbędne, aby móc w konstruktywny sposób zacząć naukę gry.
 
 
 
Specyfikacja:
 
Klawiatura: SGHA, Dynamiczna klawiatura młoteczkowa
Polifonia: 256 głosów
Brzmienia: 128
Rytmy: 100
Utwory demonstracyjne: 20
Utwory edukacyjne: Beyer, Czerny 100/30/40, Sonatine, Burgumuller
Wyświetlacz: 1,3 cala; LED
Wejście USB to Host: USB MIDI
Wejścia: RCA In / Out, 
Głośniki: 30W (2x 15W)
Wymiary: 1390 x 410 x 850mm
Wyposażenie: Ława + słuchawki
Kolor: Biały
Waga: 59kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy