0

Pianina Cyfrowe

Samick DP-500 BK - pianino cyfrowe

Samick DP-500 BK - pianino cyfrowe
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 5 590,00 PLN
Producent: Samick
Model: SMKDP500BK
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Monumentalny design pianina cyfrowego Samick DP-500 sprawia, że nie można przejść obok tego instrumentu obojętnie. Jakość wykończenia, podwójne nogi statywu oraz prosty, minimalistyczny, a zarazem wysoki front instrumentu sprawiają, że pianino wygląda bardzo elegancko. Samick DP-500 z pewnością będzie idealnie komponował się w nie jednym salonie, jadalni bądź gabinecie.
 
Na szczególne uznanie w tym modelu zasługuje klawiatura. Jest to autorski model „Samick Graded Hammer Action - Wooden”, który daje identyczne wrażenia z gry jak przy akustycznym instrumencie. Klawisze w tym instrumencie są drewniane, a mechanizm klawiatury jest progresywny - oznacza to, że klawisze z niższych oktaw są cięższe, niż te z prawej strony klawiatury. Moduł brzmieniowy Samicka DP-500 pozwala zmienić czułość dynamiki klawiatury, a jej fizyczna ciężkość zadowoli nawet bardzo wybrednych pianistów.
 
Instrument oferuje moduł brzmieniowy, który posiada aż 128 barw. Priorytetową barwą jest pierwsze brzmienie fortepianu, które pozwala wydobyć pełną dynamikę instrumentu, a także w żaden sposób nie ogranicza ekspresji grającego. W połączeniu z 3 pedałami w listwie pod instrumentem, pianista może w pełni kontrolować dźwięk - jego barwę oraz długość.
 
Samick DP-500 oferuje szereg użytecznych rozwiązań, takich jak łączenie barw (polecamy połączyć fortepian z sekcją smyczkową), oraz podział klawiatury (np. w lewej ręce bass, a w prawej fortepian). Kwintesencją tych rozwiązań jest automatyczny akompaniament, który znajduje się „na pokładzie” tego instrumentu. Możemy wybrać dowolny gatunek muzyczny, podać akord, a pozostałe instrumenty wirtualnego zespołu muzycznego zagrają razem z nami.
 
To pianino posiada również szereg złącz i interfejsów. Do instrumentu można podłączyć kablem AUX swój komputer, telefon, tablet bądź inne źródło dźwięku. Dzięki temu można grać razem z ulubionymi wykonawcami. Na uwagę zasługują również głośniki, które osiągają moc 60W. Dzięki nim, instrument potrafi zabrzmieć naprawdę potężnie. Interfejs USB MIDI pozwoli zarejestrować w systemie komunikatów MIDI nasze wykonania na pianinie w programie typu DAW.
 
Wyróżnikiem instrumentu Samick DP-500 jest to, że w pakiecie dołączane są użyteczne akcesoria, takie jak ława do pianina w kolorze instrumentu, oraz słuchawki przewodowe. Akcesoria te są wysokiej jakości, dlatego już po wyjęciu instrumentu z pudełka, mamy wszystko co niezbędne, aby móc w konstruktywny sposób grać.
 
 
 
Specyfikacja:
 
Klawiatura: SGHA-W, Dynamiczna klawiatura młoteczkowa, drewniana
Polifonia: 256 głosów
Brzmienia: 128
Rytmy: 100
Utwory demonstracyjne: 30
Utwory edukacyjne: Beyer, Czerny 100/30/40, Sonatine, Burgumuller
Wyświetlacz: 1,3 cala; LED
Wejście USB to Host: USB MIDI
Wejścia: RCA In / Out, 
Głośniki: 60W (4x 15W)
Wymiary: 1390 x 410 x 850mm
Wyposażenie: Ława + słuchawki
Kolor: Czarny
Waga: 62kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy