0

Struny do gitary elektrycznej

SPOCK SE32 (10-46) - Struny do gitary elektrycznej

SPOCK SE32 (10-46) - Struny do gitary elektrycznej
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 18,40 PLN
Producent: SPOCK
Model: SE32
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
UNIWERSALNE: Zestaw strun do gitary elektrycznej SPOCK (E-B-G-D-A-E) pasuje do gitary o rozmiarze 22"-24". Idealny dla początkujących i profesjonalistów.
 
NADZWYCZAJNY DŹWIĘK: Struny do gitary elektrycznej SPOCK to wysokiej jakości niklowana stal wysokowęglowa, owijka niklowana, które zostały zoptymalizowane w celu uzyskania miękkiego i żywego dźwięku, czystego i jasnego dźwięku.
 
OPAKOWANIE POJEDYNCZE: Każda struna jest indywidualnie owinięta i zapieczętowana w celu ochrony przed korozją. Struny E1st-B2st-G3rd-D4th-A5th-E6th są wyraźnie oznaczone na opakowaniu.
 
ŁATWE W MONTAŻU: Struny są bardzo łatwe w montażu. Niklowana kulka pomaga mocno przymocować strunę do mostka gitarowego.
 
DOSKONAŁA JAKOŚĆ PRODUKTU: Przyjęto tradycyjną technologię produkcji strun do gitar. Każda struna została przetestowana i zatwierdzona przed dostawą.
Struny SPOCK SE32 oparte są na sześciokątnym (heksagonalnym) rdzeniu, wykonanym z najwyższej jakości stali węglowej, na który nawinięta jest niklowana owijka. Pokrycie niklem sprawia, że powierzchnia struny staje się maksymalnie wygładzona, oraz odporna na korozję. Ich wyraziste, jasne i pełne brzmienie docenią muzycy z różnych gatunków muzycznych.
 
Standardowe struny składają się z brązu owiniętego wokół rdzenia stalowego. Grając, brud i kurz jest uwięziony pomiędzy uzwojeniem. To niszczy struny i zabija brzmienie gitary.
 
Powlekane struny posiadają cienką warstwę ochronną, która otacza zewnętrzną część struny. Powłoka ta ma tendencję do tłumienia wibracji struny i obniża naturalny ton.
 
Struny SPOCK SE32 są inne. Wszystkie sześć strun są powlekane warstwą ochronną najnowszej technologii, która dociera między uzwojeniami a nawet do rdzenia. Zabieg ten nie tylko tworzy barierę dla kurzu i brudu, ale też utrzymuje naturalny dźwięk struny.
 
SPOCK wykorzystuje (HEXAGONAL CORE) rdzeń sześciokątny. W przeciwieństwie do okrągłych rdzeni, zapobiega to nie pożądanemu ślizganiu się uzwojenia wokół rdzenia struny. Dzięki strunom SPOCK SE32 gitara trzyma strój dłużej oraz sprawiają one, że brzmienie jest jaśniejsze niż dotychczas.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy