UNIWERSALNE: Zestaw strun do Wiolonczeli SPOCK (A-D-G-C) pasuje do wiolonczeli o rozmiarze 4/4. Idealny dla początkujących i profesjonalistów.
NADZWYCZAJNY DŹWIĘK: Struny do wiolonczeli SPOCK to wysokiej jakości stalowy rdzeń, niklowo-srebrzona owijka, które zostały zoptymalizowane w celu uzyskania miękkiego i żywego dźwięku, czystego i jasnego dźwięku.
OPAKOWANIE POJEDYNCZE: Każda struna jest indywidualnie owinięta i zapieczętowana w celu ochrony przed korozją. Struny A1st-D2nd-G3rd-C4th są wyraźnie oznaczone na opakowaniu.
ŁATWE W MONTAŻU: Struny są bardzo łatwe w montażu. Niklowana kulka pomaga mocno przymocować strunę do mostka gitarowego.
DOSKONAŁA JAKOŚĆ PRODUKTU: Przyjęto tradycyjną technologię produkcji strun do wiolonczeli. Każda struna została przetestowana i zatwierdzona przed dostawą.