0

Harmonijka

Swan-10C - Harmonijka ustna

Swan-10C - Harmonijka ustna
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 40,00 PLN
Producent: Swan
Model: Swan-10
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Specjalnie zaprojektowana: Tonacja harmonijki C z 10 kanałami i 20 stroikami wytwarza piękne dźwięki, które uwielbiają dzieci i dorośli. Idealnie nadaje się do odtwarzania muzyki bluesowej, popowej i folkowej. Jej imponujący wygląd doceni każdy miłośnik muzyki. Barwa, strojenie i jakość dźwięku z żywym i dokładnie odtwarzanym dźwiękiem są na poziomie umożliwiającym używanie harmonijki w studiu nagraniowym.
Materiały najwyższej jakości: Harmonijka ustna diatoniczna wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporna na korozję, solidna i trwała. Jest bezpieczna, niezawodna i zapewnia bezpieczeństwo użytkownika. Materiał pokrywy harmonijki jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ma piękny wygląd i jest trudna do odkształcenia.
Ekskluzywne komponenty: Wykonanie stroika z brązu fosforowego z powłoką ze stali nierdzewnej i grzebieniem z tworzywa ABS, zapewnia piękny dźwięk, jest wygodna dla ust podczas gry a korpus jest odporny na wilgotność. Nie ma ostrych krawędzi, a wszystko jest gładkie i łatwe do mycia i czyszczenia. Obrzeża są bezpieczne dla rąk, łatwe do czyszczenia i konserwacji. Wbudowany rozdzielacz przepływu powietrza w grzebieniach harmonijki jest łatwy do utrzymania stabilnego przepływu powietrza, co ułatwia płynną grę. Niezbyt duża wysokość pokryw o łagodnym pochyleniu pozwalają na wygodne położenie pomiędzy wargami.
Kompletny zestaw muzyczny: Idealnie zestrojona harmonijka dostarczana jest z twardym etui do przechowywania i prostą instrukcją obsługi, która od razu nadaje się do użycia. Można w nią grać w szkole, w domu, w samochodzie lub w dowolnym miejscu. Harmonijka ma wymiary 100x30x21 a jej mały rozmiar sprawia, że ​​można ją zabrać do kieszeni i wszędzie, gdzie tylko zapragniesz. Może być również świetną ozdobą Twojego pokoju i biura.
Pakiet zawiera: 1 x harmonijka ustna, 1x instrukcja i 1 x etui z twardego tworzywa. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu muzycznego. Możesz mieć pewność, że kupując nasze produkty otrzymasz je w wysokiej jakości i naprawdę niskiej cenie. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, zawsze służymy pomocą.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy