0

Efekty Gitarowe

TC Electronic 2290 P Dynamic Digital Delay – efekt typu delay

TC Electronic 2290 P Dynamic Digital Delay – efekt typu delay
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 804,00 PLN
Producent: tc electronic
Model: 0709-AJO86-001
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
TC Electronic 2290 P Dynamic Digital Delay – efekt typu delay z możliwością zapisania/przywołania 128 presetów.
 
Jakość brzmienia znana ze studyjnego wcielenia przeniesiona została do obudowy, która świetnie sprawdzi się w koncertowych realiach!
 
Legendarny efekt 2290 w klasycznej obudowie rackowej stanowi standard w dziedzinie produkcji muzycznej od wielu lat. Niesamowite brzmienie, ogromne możliwości i wszechstronność to najważniejsze cechy, które zaważyły na jego popularności. Dzięki wiernemu przeniesieniu algorytmów oryginalnego efektu 2290 do wersji podłogowej, teraz również gitarzyści mogą czerpać z przeogromnego potencjału brzmień i modulacji.
 
Zachowane zostały wszystkie najważniejsze cechy efektu, który znaleźć można było w najlepszych studiach nagraniowych na całym świecie – dynamiczny delay z szeroką paletą możliwości modulacji odbić i ich natężenia, funkcja Learn umożliwiająca szybkie ustawienie tempa czy klasyczne sterowanie oparte na wyświetlaczach i przyciskach w stylu retro.
 
W podłogowej wersji nowością jest możliwość przywołania jednego ze 128 presetów oraz załadowania jednego z wielu ustawień proponowanych przez największych gitarowych osobowości.  Wszystko to dzięki trzem przyciskom nożnym oraz dedykowanej aplikacji. Wejścia i wyjścia MIDI umożliwiają włączenie 2290 P do całego systemu współgrającego z innymi efektami i instrumentami. Rozwinięte zostały również zakresy filtrów oraz głębokość modulacji.
 
Główne cechy:
 
Wierne odtworzenie legendarnego delaya TC2290 przeniesionego do formy gitarowego efektu.
Kompletne rozwiązanie dla użytkowników korzystających z szerokich możliwości dopasowania modulacji i panningu.
Wzornictwo nawiązujące go oryginalnego wyglądu z lat 80. oferujące klasyczne wyświetlacze cyfrowe i przyciski w stylu retro.
Potencjometr „quick dial knob” zapewniający szybki dostęp do edycji parametrów na żywo.
Złącze FX Insert umożliwiające podłączenie zewnętrznych efektów.
3 przyciski nożne sterujące przełączaniem presetów A/B, zmiany banków góra/dół oraz do wybijania tempa w funkcji „Learn”
Pełna funkcjonalność „tap temp” włączając w to szerokie możliwości ustawienia podziałów rytmicznych, kontroli globalne/w banku/presecie czy synchronizacji MIDI.
Możliwość zapisywania i przywoływania do 128 presetów.
Dostęp do biblioteki presetów przygotowanych przez najlepszych artystów i producentów w historii muzyki poprzez dedykowaną aplikację.
Aplikacja umożliwia też Importowanie, eksportowanie i organizację presetów, oraz konfigurację połączeń MIDI.
Opcjonalne tryby true bapass lub bypass zbuforowany umożliwiający włączanie wybrzmiewania odbić.
Łatwy dostęp do specjalnych funkcji ukrytych w oryginalnym efekcie 2290.
Rozszerzone zakresy filtrów i modulacji.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy