0

Efekty Gitarowe

TC Electronic JUNE-60 V2 - Efekt chorus

TC Electronic JUNE-60 V2 - Efekt chorus
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 391,00 PLN
Producent: TC-Helicon
Model: 000-E9H00-00010
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu

Wszystkie wielkie hity zasługują na sequel – First Blood II, Rocky II, Karate Kid II, Back to the Future II… Czasami sequel przyćmiewa oryginał, zmieniając go z dobrego na świetny, a czasami powinien po prostu pozostać w szufladzie pomysłów. W tym przypadku jest to jednak bardzo mocna kontynuacja, która zmienia ją ze wspaniałej na cudowną i zdecydowanie zasługuje na to, aby posypać swoją zawrotną magią gitary – i klawisze – wszędzie!

Dzięki ulepszonej konstrukcji obwodu otwierają się teraz nowe możliwości. Kiedy przejdziesz do trybu stereo, przygotuj się na zachwyt! Poprawiliśmy jego wyjście true-stereo i przeprojektowaliśmy obwód, aby zapewnić znacznie szerszą przestrzeń brzmieniową niż kiedykolwiek wcześniej, rozciągając możliwości tonalne daleko poza horyzont.

Preset I i II są teraz wyposażone w dwie opcje prędkości - oryginalne prędkości Juno dla zachowania oldschoolowego charakteru oraz ustawienie dla fanów pierwszej wersji JUNE 60. Każdy tryb ma swój niepowtarzalny i wspaniały urok chorusa, podwajając swoją wszechstronność. Preset 3 (I + II) został całkowicie przerobiony i starannie dostosowany, aby z niezwykłą dokładnością pasował do drugiego trybu LFO „MODE 3” z oryginalnego Juno. Ponadto autentyczny 2-przyciskowy interfejs umożliwia szybkie i intuicyjne przełączanie się między ustawieniami. Krótko mówiąc, JUNE-60 łączy w jednej kostce klasykę, wygodę i fajność!

Na płytce drukowanej znajdują się dwa zestawy przełączników DIP. Użyj jednego, aby wybrać jedną z czterech różnych kombinacji szybkości LFO dla presetów I i II. Użyj drugiego, aby dopasować wzmocnienie wejściowe dla gitary lub keyboardu/syntezatora. Zgadza się! JUNE-60 V2 jest tak samo niesamowity dla syntezatorów, jak dla gitar, co ma wiele sensu, biorąc pod uwagę, gdzie pierwotnie rozpoczął swoją wirującą podróż.

Klasyczna popkultura lat 80. i 90. nigdy wcześniej nie była tak modna jak teraz. Jeśli zagłębiasz się w synthpop, JUNE-60 z pewnością tchnie nowe życie – i oszałamiającą warstwę klasycznych wibracji – w twoje lejące pady, tłuste basy i szybujące leady! JUNE-60 wyposażony jest również w buforowane wyjścia dla łatwego połączenia z klawiszami i syntezatorami bez zbędnych akcesoriów.

Obwód Bucket Brigade Device (BBD) jest tak klasyczny jak sam Juno i oczywiście chcieliśmy, aby pozostał całkowicie analogowy, żeby zachować jego legendarną aurę. Po prostu łuku Rambo nie zastąpi się pistoletem laserowym!

JUNE-60 V2 nie tylko brzmi niesamowicie, ale także wygląda niesamowicie. Oddając hołd oryginalnemu Juno, zachowaliśmy oryginalny układ sterowania i daliśmy mu drewniane panele - kiedy brzmi tak klasycznie, zasługuje, aby wyglądać tak klasycznie!

 

Najważniejsze cechy:

 • Wiernie odtworzony efekt chorus z legendarnego syntezatora z lat osiemdziesiątych
 • Ulepszona konstrukcja obwodu V2 oferująca lepszą jakość brzmienia oraz nowy  realistyczny tryb stereo
 • Intuicyjny dwuprzyciskowy interfejs pozwalający błyskawicznie uzyskiwać pożądane brzmienie
 • Całkowicie analogowe obwody BBD (Bucket Brigade Delay)
 • Przełącznik trybu pracy mono/stereo
 • Buforowane wyjścia umożliwiające podłączenie również klawiszy i syntezatorów
 • Wewnętrzny przełącznik z czterema kombinacjami szybkości LFO (domyślnie 0.Hz + 0.833Hz)
 • Wewnętrzny przełącznik opcjonalnego nasycenia wyjścia GAIN, stosowany przy podłączeniu gitary lub klawiszy
 • Funkcja true-bypass
 • Kompaktowa i odporna na trudy trasy obudowa
 • Zasilanie bateryjne 9V lub na (opcjonalny) zasilacz sieciowy TC Electronic Powerplug 9
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy