0

Inne Instrumenty Strunowe

V-TONE UK23 WOOD - ukulele koncertowe + pokrowiec

V-TONE UK23 WOOD - ukulele koncertowe + pokrowiec
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 143,00 PLN
Model: 5908249811140
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
 Ukulele z naturalnego drewna
V-Tone UK23 Wood to estetycznie wykonane i bardzo ładnie brzmiące  ukulele koncertowe idealne dla każdego miłośnika gry na instrumentach strunowych. Łatwość chwytania akordów i poruszania się po gryfie sprawiają, że ukulele są jednymi z najchętniej wybieranych instrumentów muzycznych do nauki, zarówno dla dzieci i dorosłych. Dają dużo frajdy osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ukulele i otwierają nowe możliwości brzmieniowe dla osób potrafiących już na nich grać.
 
W zestawie:
ukulele koncertowe V-tone UK23 Wood
solidny czarny pokrowiec na ukulele
oryginalne opakowanie i wypełnienie
 
 
 Jakie ukulele wybrać?
Możliwości jest wiele, ale jeżeli stawiasz na naturalny wygląd instrumentu i ładne brzmienie, warto wybrać właśnie V-tone UK23 Wood. Instrument wykonany został z gatunków selekcjonowanego drewna charakteryzujących się dobrymi właściwościami akustycznymi. To właśnie drewno decyduje o  barwie i jakości brzmienia instrumentu. Dodatkowo stosunkowo niska akcja strun sprawia, że na ukulele gra się bardzo wygodnie, a miękkie nylonowe struny nie męczą opuszków palców podczas pierwszych ćwiczeń.
 
 
 
 Akustyczny mostek
Ukulele V-tone UK23 Wood nie posiada klasycznego mostka z wiązanymi strunami. Zastąpiono go innowacyjnym mostkiem w stylu akustycznym, z łatwymi w montażu  kołeczkami do strun. Takie rozwiązanie z powodzeniem sprawdza się w gitarach akustycznych. W przypadku zerwania jednej ze strun wymienia się ją łatwo i szybko. Na uwagę zasługują też płynnie pracujące mechanizmy kluczy naciągów, dzięki którym precyzyjnie nastroimy nasz instrument.
 
 
 
 Ukulele z pokrowcem – zestaw na prezent!
V-tone UK23 Wood to świetny  pomysł na prezent dla każdego, kto lubi grać na instrumentach lub interesuje się muzyką. Ukulele może być początkiem fascynującej przygody, odskocznią od codzienności i źródłem dobrej rozrywki! Gra na instrumencie angażuje, łagodzi stres i uwrażliwia na świat dźwięków, dlatego to również świetny wybór dla dzieci, które najchętniej uczą się przez zabawę. Dodatkowo teraz z UK23 Wood otrzymujesz solidny  pokrowiec chroniący przed kurzem i wilgocią tak, aby Twoje ukulele było zawsze gotowe do gry!
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Typ: ukulele koncertowe
Długość całkowita: 23"
Liczba progów: 18
Liczba strun: 4
Rodzaj strun: nylonowe
Korpus: drewno lipowe
Markery: punktowe, na progach
Mostek: akustyczny (kołeczki)
W zestawie: pokrowiec na ukulele
Oryginalne opakowanie i wypełnienie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy