0

Przejściówki / Wtyki / Gniazda

Złącze wodoodporne IP67 typu XLR ROXTONE RX3MWP-NG

Złącze wodoodporne IP67 typu XLR ROXTONE RX3MWP-NG
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 33,00 PLN
Producent: Roxtone
Model: RX3MWP-NG
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Niezawodna transmisja - Wodoodporne IP67, przeciwpyłowe, 3-pinowe, zaciskane złącza wtyku zostały pokryte srebrem aby zapewnić jak najlepszą jakość przesyłanego sygnału. Charakteryzuje je solidna konstrukcja z powłoką ze stopu cynku, znakomite właściwości mechaniczne i elektryczne w szerokim zakresie temperatur.
 
Kompatybilność - Wysokiej jakości złącze XLR jest przystosowane do montażu na przewodzie. Złącze przeznaczone do stałych i mobilnych instalacji audio, oświetleniowych i przemysłowych. Złącza są kompatybilne z kolorowymi pierścieniami, umożliwiającymi identyfikację kabla. Unikalna, trzyczęściowa konstrukcja ułatwia i przyspiesza spawanie i montaż.
 
Wysoka jakość - Złącza wtyku zostały pokryte srebrem aby zniwelować straty powstające na połączeniu gniazdo - wtyk. W trosce o czystość sygnału producent zadbał o dobranie jak najlepszych materiałów i dokładny odlew wtyków. Mocny i wytrzymały korpus złącza zapewniający długą i bezawaryjną eksploatację. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców złącza przechodzą testy ponad 5000 cykli użycia oraz test SGS IP67.
 
Profesjonalny - Poręczna i wytrzymała obudowa wtyku została wykonana z niklowanego metalu, dzięki temu wtyk jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, trwały oraz solidny. Wysokiej jakości materiały, wytrzymałe komponenty, ergonomiczny kształt gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność. Unikalny system wodoodporny zapewnia niezawodny i trwały efekt wodoodporności oraz pyłoszczelności.
 
Wytrzymałość - Wysokiej jakości materiały izolujące oraz wytrzymałe styki. Konstrukcja wtyku z systemem zaciskowego montażu sprawia, że jest on pewnie osadzony, nie przemieszcza się i nie przesuwa. Dzięki temu jakość przesyłanego sygnału jest zawsze idealna.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy