0

Struny do gitary elektrycznej

Cleartone struny do gitary elektrycznej 10-46

Cleartone struny do gitary elektrycznej 10-46
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 73,50 PLN
Producent: Cleartone
Model: CLT_9410
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Struny Cleartone ze słonecznej Kalifornii to absolutna rewolucja wśród strun o wydłużonej żywotności. W przeciwieństwie do strun powlekanych nie łuszczą się, są nawet do 36% donośniejsze przy 3-5 razy dłuższej żywotności niż zwykłe struny niepowlekane. Opatentowana technologia strun Cleartone była wielokrotnie nagradzana, a korzysta z niej m.in. firma Martin przy produkcji swoich strun. Zresztą struny Cleartone na wybranych modelach swoich gitar montują takie firmy jak: Seagull, Framus, Dean, Washburn czy Epiphone, co niewątpliwie potwierdza klasę tych strun.
 
Strun Cleartone używają Dave Mustain z Megadeth, wirtuoz gitary akustycznej Tommy Emmanuel czy Pete Loeffler z Chevelle. Nie ma się co dziwić. Struny faktycznie brzmią świetnie i zachowują swoją świeżość i brzmienie przez bardzo długi czas.
 
Struny Cleartone z serii Electric charakteryzuje donośne brzmienie. Ich owijka jest wykonana z niklowanej stali zabezpieczonej opatentowaną powłoką o grubości poniżej 1 mikrona o ogromnej wytrzymałości. Są to struny kategorii premium. Struny są produkowane w USA. Są hermetycznie pakowane, dzięki czemu w chwili zakupu masz gwarancję, że są absolutnie świeże i nie "zleżałe".
 
Grubości strun: .010 - .013 - .017 - .026 - .036 - .046
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy