0

Struny do gitary elektrycznej

Cleartone struny do gitary elektrycznej MONSTER HEAVY 12-60

Cleartone struny do gitary elektrycznej MONSTER HEAVY 12-60
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 35,70 PLN
Producent: Cleartone
Model: CLT 9460
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Struny Cleartone ze słonecznej Kalifornii to absolutna rewolucja wśród strun o wydłużonej żywotności. W przeciwieństwie do strun powlekanych nie łuszczą się, są nawet do 36% donośniejsze przy 3-5 razy dłuższej żywotności niż zwykłe struny niepowlekane. Opatentowana technologia strun Cleartone była wielokrotnie nagradzana, a korzysta z niej m.in. firma Martin przy produkcji swoich strun. Zresztą struny Cleartone na wybranych modelach swoich gitar montują takie firmy jak: Seagull, Framus, Dean, Washburn czy Epiphone, co niewątpliwie potwierdza klasę tych strun. Seria Monster Heavy jest specjalnie dedykowana obniżonym strojom oraz ciężkim gitarowym riffom.
 
Strun Cleartone używają Dave Mustain z Megadeth, wirtuoz gitary akustycznej Tommy Emmanuel czy Pete Loeffler z Chevelle. Nie ma się co dziwić. Struny faktycznie brzmią świetnie i zachowują swoją świeżość i brzmienie przez bardzo długi czas.
 
Struny Cleartone z serii Monster Heavy nadają się idealnie do ciężkich brzmień i obniżonych strojów. Charakteryzuje je potężne brzmienie. Ich owijka jest wykonana z niklowanej stali zabezpieczonej opatentowaną powłoką o grubości poniżej 1 mikrona o ogromnej wytrzymałości. Są to struny kategorii premium. Struny są produkowane w USA. Są hermetycznie pakowane, dzięki czemu w chwili zakupu masz gwarancję, że są absolutnie świeże i nie "zleżałe".
 
Zaprojektowane dla wszystkich obniżonych strojów - w szczególności do C#
 
Grubości strun: .012 - .016 - .020 - .038 - .052 - .060
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy