0

Przeszkadzajki / Perkusjonalia

Kera Audio T8-5 - Tamburyno

Kera Audio T8-5 - Tamburyno
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 60,00 PLN
Producent: KERA
Model: 123
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Solidne i trwałe: Ręczne tamburyno jest lekkie i łatwe do przenoszenia, metalowe talerzyki mają wyraźny i czysty dźwięk, niełatwe do rdzewienia, pozwalają uzyskać dowolny rytm i w pełni cieszyć się światem muzyki.
Cechy: Wyposażone w pojedynczy rząd dzwonków dla wyraźnego dźwięku, pozwala stworzyć wesołą atmosferę. Ręczny tamburyn wydaje wspaniały dźwięk podczas potrząsania lub uderzania.
Praktyczne: Instrument perkusyjny służy do akompaniamentu śpiewu lub tańca, jam session, chórów kościelnych, imprez, edukacji w klasie dzieci i jest doskonałym wyborem instrumentu do akompaniamentu.
Specjalny prezent: Ręczny tamburyn jest odpowiedni dla dzieci, aby rozwinąć poczucie rytmu i zainteresowania muzyczne, lub dla przyjaciół, rodziny i kolegów, którzy lubią instrumenty perkusyjne, muzykę i taniec.
Ochrona środowiska: Składa się z ramy z litego drewna z dobrymi metalowymi dzwonkami, bardzo trwałą, gładką i delikatną powierzchnią, element dzwonka został zaprojektowany tak, aby uniknąć zadrapań, jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Wytwarza wspaniały dźwięk po potrząśnięciu lub uderzeniu.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy