0

Pasek Gitarowy

Pas krawatowy do ukulele JEREMI PU438-BJNC

Pas krawatowy do ukulele JEREMI PU438-BJNC
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 26,20 PLN
Producent: Jeremi
Model: PU438-BJNC
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
KOMPATYBILNY ZE WSZYSTKIMI UKULELE- Jedną z najlepszych cech tego paska jest jego kompatybilność. Niezależnie od tego, czy Twoje ukulele jest koncertowe czy sopranowe z pewnością pasek będzie do niego pasował.
REGULOWANA KLAMRA - Pasek krawatowy do ukulele ma szerokość 2.5cm i długość, którą można regulować w zakresie do 80cm, dzięki czemu można go dowolnie rozciągnąć wzdłuż ciała.
TRWAŁY I MIĘKKI - Pasek do ukulele wykonany jest z wysokiej klasy materiału odpornego na blaknięcie i rozciąganie. Jest gruby, solidnie wykonany, wygodny w użyciu a jednocześnie łatwy do regulacji, dzięki metalowemu zaczepowi zabezpieczonemu osłoną z tworzywa sztucznego
ULEPSZONY MATERIAŁ - Gruby materiał, z dominującym kolorem niebieskim, sprawia, że ​​pasek jest trwały, bezpieczny, mocny i nie zniszczy ukulele.
WYGODNY - Profesjonalny, wysokiej jakości pasek do ukulele jest nie tylko gładki i wygodny ale jednocześnie bardzo wytrzymały. Wysokiej jakości taśma na krawędzi paska pozwoli trzymać pasek na szyi bez uczucia dyskomfortu.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy